Yhteystiedot

Soita, lähetä viesti tai tule käymään!

Pekka Haaviston avustaja Robert ”Roope” White, puh. 044 9887671 robert.white@haavisto2018.fi

Kampanjapäällikkö Riikka Kämppi, puh. 040 5729733 riikka.kamppi@haavisto2018.fi

Kampanjakoordinaattori Mari Pasula, puh. 040 7025851 mari.pasula@haavisto2018.fi

Kampanjavastaava, ruotsinkielinen kampanja, kampanjansvarig, svenskspråkiga kampanjen Maria Swanljung, tel. 045 6317947 maria.swanljung@haavisto2018.fi

Kampanjatoimisto: c/o Management Events, Ruoholahdenkatu 21, 00180 Helsinki (ovisummeri)

Tukiyhdistys Suomi Finland 2018 ry, y-tunnus 2840571-2, Ruoholahdenkatu 21, 00180 Helsinki

 

Voit myös olla yhteydessä suoraan oman alueesi yhteyshenkilöön:

Helsinki: Toiminnanjohtaja Maaria Parry puh. 040 754 3313 maaria.parry@vihreat.fi

Helsinki: Järjestökoordinaattori Emma Mikkilä puh. 045 125 2541 emma.mikkila@vihreat.fi

Uusimaa: Toiminnanjohtaja Tuomas Green puh. 045 124 2818 tuomas.green@vihreat.fi

Vantaa: Toiminnanjohtaja Minttu Massinen puh. 050 558 71 28 minttu.massinen@vihreat.fi

Espoo:  Toiminnanjohtaja Kimmo Kyrölä puh. 040 845 4747 kimmo.kyrola@vihreat.fi

Varsinais-Suomi, Turku: Toiminnanjohtaja Olli Välke puh. 050 328 6410 olli.valke@vihreat.fi

Keski-Suomi, Jyväskylä: Toiminnanjohtaja Veikko Ahola puh. 050 592 5895 veikko.ahola@vihreat.fi

Häme: Toiminnanjohtaja Satu Söderström-Ruottinen puh. 040 558 8598 satu.soderstrom-ruottinen@vihreat.fi

Kaakkois-Suomi: Toiminnanjohtaja Hanna Holopainen puh. 045 128 4306  hanna.holopainen@vihreat.fi

Savo-Karjala, Kuopio: Toiminnanjohtaja Tero Kankaanperä puh. 040 552 4994  tero.kankaanpera@vihreat.fi

Oulu: Toiminnanjohtaja Saara Pönkkö  puh. 044 582 9918 saara.ponkko@vihreat.fi

Lappi: Toiminnanjohtaja Tarja Pasma puh. 045 138 3991 tarja.pasma@vihreat.fi

Satakunta: Toiminnanjohtaja Miia Kantinkoski puh. 045 1369 377 miia.kantinkoski@vihreat.fi

Vaasa: Toiminnanjohtaja Suvi Syrjä puh. 041 504 3540 suvi.syrja@vihreat.fi

Pirkanmaa, Tampere: Toiminnanjohtaja Tarja Virtanen puh. 044 200 1380 tarja.virtanen@vihreat.fi

Pirkanmaa: Järjestökoordinaattori Henriikka Kaunela puh. 050 4999105 henriikka.kaunela@vihreat.fi